We gaan graag in gesprek

Onze opleidings­adviseurs

Onze opleidingsadviseurs kennen de sector en de actuele ontwikkelingen, de dynamiek in de regio en uiteraard het vakonderwijs. Wil je meer weten over de mogelijkheden, hoe Ter AA werkt? Neem contact op, de koffie staat altijd klaar.

Rik de Jager

Beveiliging

Telefoon: 06-14321214

E-mail: r.d.jager@roc-teraa.nl

Rik de Jager

Peter van der Biesen

Bouw & infra

Telefoon: 06-46870737

E-mail: p.v.d.biesen@roc-teraa.nl

Peter van der Biesen

Frank Willems

Design

Maatwerktraject

Telefoon: 06-14321194

E-mail: f.willems@roc-teraa.nl

Frank Willems

Sita El Maach

Entree

Maatwerktraject

Telefoon: 06-42715071

E-mail: s.e.maach@roc-teraa.nl

Sita El Maach

Richard Meulenberg

ICT

Maatwerktraject

Telefoon: 06-43146983

E-mail: r.meulenberg@roc-teraa.nl

Richard Meulenberg

Joost Vlassak

Logistiek

Telefoon: 06-11477402

E-mail: j.vlassak@roc-teraa.nl

Joost Vlassak

Maud de Swart

Onderwijs & Kinderopvang

Maatwerktraject

Telefoon: 06-14322695

E-mail: m.d.swart@roc-teraa.nl

Maud de Swart

Lotte Soontiëns

Talencentrum

Telefoon: 06-81193698

E-mail: l.soontiëns@roc-teraa.nl

 

Lotte Soontiëns

René Maas

VAVO

Maatwerktraject

Telefoon: 06-2691565

E-mail: r.maas@roc-teraa.nl

René Maas

Rudolf Staal

Volwassenentraject

Maatwerktraject

Telefoon: 06-44225701

E-mail: r.staal@roc-teraa.nl

Rudolf Staal

Joeri Möller

Techniek & technologie en Zakelijke dienstverlening

Telefoon: 06-81193697

E-mail: j.moller@roc-teraa.nl

Joeri Möller

Anneke der Kinderen

Zorg & welzijn

Niveau 2 trajecten

Telefoon: 06-55488832

E-mail: a.d.kinderen@roc-teraa.nl

Anneke der Kinderen

Suzanne van Heugten

Zorg & welzijn

Niveau 3 en 4 trajecten

Telefoon: 06-38629456

E-mail: s.v.heugten@roc-teraa.nl

Suzanne van Heugten

Juliëtte Aerts

Algemeen opleidingsadviseur

Telefoon: 06-11714711

E-mail: j.aerts@roc-teraa.nl

Juliëtte Aerts

Heb je een vraag?

Heb je een vraag?