We gaan graag in gesprek

Onze opleidings­adviseurs

Onze opleidingsadviseurs kennen de sector en de actuele ontwikkelingen, de dynamiek in de regio en uiteraard het vakonderwijs. Wil je meer weten over de mogelijkheden, hoe Ter AA werkt? Neem contact op, de koffie staat altijd klaar.

Rik de Jager

Beveiliging

Telefoon: 06-14321214

E-mail: r.d.jager@roc-teraa.nl

Rik de Jager

Peter van der Biesen

Bouw & infra

Telefoon: 06-46870737

E-mail: p.v.d.biesen@roc-teraa.nl

Peter van der Biesen

Joost Vlassak

Logistiek

Telefoon: 06-11477402

E-mail: j.vlassak@roc-teraa.nl

Joost Vlassak

Ron Gommans

Techniek & technologie

Telefoon: 06-15959218

E-mail: r.gommans@roc-teraa.nl

Ron Gommans

Joy Nuismer

Techniek & technologie

Cursustrajecten Techniekcentrum|Brainport

Telefoon: 06-14323701

E-mail: j.nuismer@roc-teraa.nl 

Joy Nuismer

Koen Verheijen

Zakelijke dienstverlening

Telefoon: 06-14321179

E-mail: k.verheijen@roc-teraa.nl

Koen Verheijen

Anneke der Kinderen

Zorg & welzijn

Niveau 2 trajecten

Telefoon: 06-55488832

E-mail: a.d.kinderen@roc-teraa.nl

Anneke der Kinderen

Sanneke van Zeeland

Zorg & welzijn

Niveau 3 en 4 trajecten

Telefoon: 06-21811045

E-mail: s.v.zeeland@roc-teraa.nl

Sanneke van Zeeland

Frank Willems

Design

Maatwerktraject

Telefoon: 06-14321194

E-mail: f.willems@roc-teraa.nl

Frank Willems

Sita El Maach

Entree

Maatwerktraject

Telefoon: 06-42715071

E-mail: s.e.maach@roc-teraa.nl

Sita El Maach

Rudolf Staal

Entree

Maatwerktraject

Telefoon: 06-44225701

E-mail: r.staal@roc-teraa.nl

Rudolf Staal

Richard Meulenberg

ICT

Maatwerktraject

Telefoon: 06-43146983

E-mail: r.meulenberg@roc-teraa.nl

Richard Meulenberg

Margriet van Mil

Onderwijs & Kinderopvang

Maatwerktraject

Telefoon: 06-46870749

E-mail: m.v.mil@roc-teraa.nl

Margriet van Mil

René Maas

VAVO

Maatwerktraject

Telefoon: 06-2691565

E-mail: r.maas@roc-teraa.nl

René Maas

Juliëtte Aerts

Algemeen opleidingsadviseur

Telefoon: 06-11714711

E-mail: j.aerts@roc-teraa.nl

Juliëtte Aerts

Heb je een vraag?

Heb je een vraag?